Následuj svou radost

IMG_1371Znáte Teal Scott? Ne? Je to taková americká kráska, která vnímá tento svět trochu jinak, než většina z nás. Má vhledy do různých lidských záležitostí a věnuje jim každý týden jedno video. No a od téhle Teal jsem poprvé slyšela něco v tom smyslu, jakože máme

NÁSLEDOVAT SVOU RADOST.

Postupně se mi toto poselství začalo zjevovat častěji a častěji. Tak mi to začalo vrtat hlavou. A pak jsem se rozhodla, že tato cesta se mnou souzní a že ji budu následovat. A víte co?! Mě hodně baví, když propojování vědy a takzvaných duchovních zákonitostí. A tak si představte, že i vědci už mají důkazy, že takhle cesta je ta pravá. Například Babson College publikovala výsledky studie spokojenosti podnikatelů pro rok 2013 USA. Nejdůležitějším poznatkem z této studie vycházejícím jest:

      „HAPPINESS IS TO FOLLOW YOUR OWN WAY IN LIFE“.

Volně přeloženo: NÁSLEDOVÁNÍ SVÉ VLASTNÍ CESTY V ŽIVOTĚ VÁM ZAJISTÍ CELOŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ.

To se mi líbí. Do toho jdu. A na začátku mé „šťastné cesty“ je tento blog. To je to, o čem předpokládám, že mě bude hodně bavit. Moc bych si přála, aby tahle moje cesta bavila i vás. Budu s vámi sdílet své radosti i starosti. Budu se s vámi dělit o vše, co vnímám, na co jsem přišla, co mi nejde, co naopak funguje. A oblasti, ve kterých k těmto závěrům docházím?

Na začátku byla LÁSKA.

Ta takzvaně pravá láska. Láska, která si neklade žádné podmínky, která nezávisí na okolnostech, na chování, zkrátka na ničem. Je to láska, která „jen“ JE. Už jste ji někdy zažili? Já jsem její záblesky pociťovala poprvé, když jsem pobývala v Indii v Ášramu Sathya Sai Baby. Najednou bylo jasné, že tato láska je podstatou bytí, tvoření tohoto světa. Ale jak říkám, byli to jen okamžiky, které se opět ztrácely v každodenním běhu života.

Ale ta pravá bomba přišla s porodem.

Věřím, že každý, komu se poštěstilo přivést na svět nového člověka, to zažil. A tahle láska mě teď vede životem. Momentálně mě provází LESNÍ ŠKOLKOU a neuvěřitelným báječným světem, který díky ní objevuji. Baví mě to natolik, že bych přála i dalším lidem, aby díky svým dětem objevili svou cestu radosti. A proto tento blog. Bude nejen o lese a dětech v něm, ale také o ekologii, zdravé stravě, bachových esencích, józe, átmavičáře, přírodních cestách k uzdravování našich těl i duší, o regresních terapiích, ale hlavně O CESTĚ K SOBĚ. O cestě k prostému a přece tak naplněnému bytí.

Moc se na tuto cestu těším a budu moc ráda, pokud se na ni vydáte se mnou.

Barbora Pecháčková Uchytilová

Díky narození syna jsem se rozpomenula na svůj původ a začala tak svou cestu zpět k přirozenosti prostřednictvím neuvěřitelných možností, které nabízí pobyt v lesní školce. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře